Jako spoustě jiným lidem z Bohumína i nám ve městě chybělo nekuřácké a bezbariérové místo, které nabízí příjemné posezení a pro děti možnost zábavy. Proto jsme se rozhodli takové místo vybudovat. Pro vaše pohodlí a veselí jsme zrekonstruovali bývalou budovu PZKO do podoby příjemné kavárny s vlastní cukrářskou výrobou.

Naším cílem je, aby se u nás setkávali hosté různých věkových skupin a různorodých zájmů. Jsme připraveni na maminky a tatínky s dětmi, zamilované páry, obchodní partnery, seniory i tělesně postižené. Díky uzavřené vnitřní relaxační zóně pro děti je možné si v klidu přečíst knížku u sklenky vína nebo se setkat na pracovní schůzce. Maximálně se snažíme o přátelské prostředí, kde je každý vítán a splněná přání hostů jsou pro nás cílem.

Posadit se u nás můžete hned vedle dětské herny a mít tak své ratolesti na dohled, nebo naopak vyhledat pohodlné křeslo či pohovku na opačné straně kavárny a v klidu si popovídat či pracovat.

Kromě širokého výběru kávy, kterou Vám naše baristky rádi připraví i s sebou na cestu, si zde samozřejmě můžete dát víno, čaj, domácí limonády, nealkoholické koktejly, nejrůznější druhy destilátů i míchaných nápojů. K jídlu Vám rádi přichystáme tousty, panini, saláty, palačinky, zákusky, poháry a mnoho dalších lehkých jídel. Vše si připravujeme sami a snažíme se používat jen nejkvalitnější suroviny z minimem přidaných látek. Zkrátka si tady přijde na své i náročný gurmán.

Večery jsou díky absenci dětí klidnější, kdy si můžete jen v klidu rozmlouvat s kamarády nebo se připojit k Wi-Fi a surfovat si do jiných končin. K tomu si vychutnáte např. výtečný limetkový dort a sklenici bílého vína. Věříme, že si z naší nabídky vybere opravdu každý. A pokud byste přece jen v našem sortimentu tápali, nechte si poradit od příjemné obsluhy, která se pokusí splnit všechna Vaše přání.

Budeme velmi rádi, pokud s námi budete sdílet Váš názor na naši kavárnu, a to jak slovy chvály a spokojenosti, tak upozorněním na věci, jež by snesly nějaké to zlepšení. Můžete tak učinit prostřednictvím personálu, kontaktního formuláře na našich webových stránkách nebo emailem. Můžete s námi také komunikovat prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Google+.

Pokud byste rádi napsali zprávu, kterou byste však neradi sdíleli z jakéhokoli důvodu s naším personálem, můžete nám napsat přímo na email bastien@bastien-cafe.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu i sdílení vašich názorů,

Tým Bastien café